Najčerstvejšia káva, akú si môžete dopriať. cerstvakava.eu

× Akcia: Do konca apríla doprava kuriérom + dobierka zadarmo!

Naše poslanie: Najčerstvejšia pražená káva

Čerstvosť

Našim hlavným cieľom je dodávať kávu v najvyššej možnej čerstvosti. Preto sa káva ručne praží, vždy až po objednávke od zákazníka. Týmto sa odlišujeme aj od tých NAJ dodávateľov "čerstvej kávy". Takto máte garanciu, že sa káva k vám dostane maximálne čerstvá. Mnoho krát ju dostanete ešte skôr, ako sa káva doporučuje konzumovať po pražení. Preto na našich stránkach neuvádzame dátum praženia. Dátum praženia je ale uvedený na každom balení, takže presne viete kedy bola káva upražená.

Kvalita

Predávame výlučne tie najlepšie odrodové kávy z rôznych oblastí sveta. V našej ponuke nájdete aj zmesy Espresso.
Pozn.: Kávu nemelieme - predávame iba zrnkovú kávu (nakoľko aróma v káve vydrží iba niekoľko minút po zomletí).

Personalizácia

Každý kus - balenie kávy je pre nás jedinečný. Tak ako my pripravujeme každé jedno balenie pre vás individuálne - či už ide o dodávku na objednávku, ručné praženie, ručné balenie a expedovanie podľa požiadaviek zákazníka, tak isto umožňujeme, aby každé jedno balenie bolo jedinečné aj pre vás. Preto si môžete každé jedno balenie prispôsobiť s vlastným návrhom a obohatiť ho o venovanie, pozdrav, názov firmy, logo a podobne. Aké je jednoduché je poslať personalizovaný darček kolegom do práce, priateľom alebo rodine.

Jednoduché objednávanie

A tu je ďalší hlavný bod našej misie. Objednať kávu cez internet nie je v dnešnej dobe problém. Avšak aj tu chceme posunúť dodávky kávy na vyššiu úroveň. Využívame pri tom naše 20 ročné skúsenosti z e-commerce a logistiky. Okrem bežného objednania, si u nás môžete kávu objednávať pravidelne - ako službu. Stačí si zvoliť predplatné - aké druhy kávy chcete dostávať, ako často a na akú dobu, príp aj neobmedzene, pokým objednávanie nezrušíte.
TIP: Viete, že pri opakovanej dodávke máte dopravu zadarmo?

Optimalizácia logistiky = nižšia cena

Máme viac ako 20000 e-shopových zákazníkov a za sebou státisíce vybavených objednávok. Logistiku tovaru (kávy) máme vycibrenú do dokonalosti. Preto aj takú komplikovanú činnosť akou je zákazková dodávka čerstvej kávy vieme poskytnúť za rozumné peniaze. Za dodávku kávy kuriérom s dodaním do 24 hod. na Slovensku + dobierku u nás zaplatíte iba 3 €. Aj to iba pokiaľ výška objednávky neprekročí 50 €. Pri objednávkach nad 50 € a pri opakovaných objednávkach v akejkoľvek hodnote máte u nás doručenie aj platbu na dobierku zadarmo!
Do konca apríla doprava kuriérom + dobierka zadarmo pri akejkoľvek objednávke!

Balenie

Nezakladáme si na tom ako vyzerá obal, ale na tom, čo je v ňom. Aj keď je pekný obal nepochybne pútavý a v bežnom obchode aj nevyhnutný (inak by sa produkt nepredal), pri predaji cez internet to nepotrebujeme. Namiesto zbytočného pekného obalu Vám ponúkame za nižšiu cenu vyššiu kvalitu. Preto kávu distribuujeme v jednoduchých ale funkčných (znovu uzatvárateľných) vreckách.

Ekológia

Okrem praktických znovu uzatvárateľných obalov (s min. trvanlivosťou 1 rok) ponúkame dodávku kávy aj v 5kg EKO obaloch (čistý papier). Ak Vám záleží na životnom prostredí, žiadajte dodávku kávy v EKO obaloch. Kávu tiež dodávame minimálne v 500g balení. Pri distribúcii používame EKO obaly - kartónové krabice vyrobené na mieru, papierové baliace pásky, optimalizujeme spotrebu papiera.